Trasa:
Společnost:
Loď:
od
785 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Kodaň, Dánsko (Nalodění) | --:-- | 18:00 |
2. | 2. Warnemünde, Německo | 08:00 | 21:00 |
3. | 3. Göteborg, Švédsko | 13:00 | 20:00 |
4. | 4. Oslo, Norsko | 08:30 | 19:00 |
5. | 5. Den na moři | --:-- | --:-- |
6. | 6. Newhaven (Edinburgh), Velká Británie | 07:00 | 19:00 |
7. | 7. Newcastle upon Tyne, Velká Británie | 06:45 | 18:00 |
8. | 8. Ijmuiden (Amsterdam), Nizozemsko | 11:30 | 20:00 |
9. | 9. Zeebrugge (Bruggy), Belgie | 07:00 | 16:00 |
10. | 10. Le Havre, Francie | 06:30 | 21:30 |
11. | 11. Southampton, Velká Británie (Vylodění) | 05:00 | --:-- |