Trasa:
Společnost:
Loď:
od
982 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Port Klang (Kuala Lumpur), Malajsie (Nalodění) | --:-- | 20:00 |
2. | 2. Langkawi, Malajsie | 10:00 | 19:00 |
3. | 3. Phuket, Thajsko | 07:00 | --:-- |
4. | 4. Phuket, Thajsko | --:-- | 18:00 |
5. | 5. Georgetown (Penang), Malajsie | 07:00 | 15:00 |
6. | 6. Singapur, Singapur | 18:00 | --:-- |
7. | 7. Singapur, Singapur | --:-- | 18:00 |
8. | 8. Den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Nha Trang, Vietnam | 08:30 | 16:30 |
10. | 10. Ho Chi Minh, Vietnam | 07:30 | 18:30 |
11. | 11. Den na moři | --:-- | --:-- |
12. | 12. Laem Chabang (Bangkok), Thajsko (Vylodění) | 06:00 | --:-- |