Trasa:
Společnost:
Loď:
od
1 029 €/os.
Itinerář
DEN | Přístav / Program | PŘIPLUTÍ | VYPLUTÍ |
---|---|---|---|
1. | 1. Kiel, Německo (Nalodění) | --:-- | 19:00 |
2. | 2. Kodaň, Dánsko | 08:00 | 18:00 |
3. | 3. Den na moři | --:-- | --:-- |
4. | 4. Hellesylt, Norsko | 09:00 | 20:00 |
5. | 5. Alesund, Norsko | 07:00 | 17:00 |
6. | 6. Flam, Norsko | 07:00 | 17:00 |
7. | 7. Stavanger, Norsko | 08:00 | 17:00 |
8. | 8. Den na moři | --:-- | --:-- |
9. | 9. Hamburk, Německo (Vylodění) | 07:00 | --:-- |